Aktualności

XX EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI GÓRA GROSZA

22.11.2019
http://ps14.kielce.eu/sites/default/files/styles/galeria_-_fullsize/public/galeria/20191118/xx-edycja-ogolnopolskiej-akcji-gora-grosza/plakat-1.jpg?itok=HLUi6GaE

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców i Dziadków
do udziału wspólnie z dziećmi w akcji
  
GÓRA GROSZA

Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się   poza własną rodziną, w tym na tworzenie programów lub miejsc, które pozwolą dzieciom wrócić do domu lub stworzyć warunki w miarę możliwości zbliżone do domu rodzinnego. Pokażmy najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

 Zbiórka pieniędzy odbywać się będzie w dniach

25.11.2019 r. – 02.01.2020 r.

Dziękujemy za każdy grosz!

Najnowsze wpisy: