Apel do Rodziców !

09.03.2021

Szanowni Państwo,

w związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce oraz wzrostu liczby zachorowań na terenie Warszawy, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, apelujemy o przestrzegania zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych służb sanitarnych i zasad higieny.

Prosimy o przestrzeganie zasad obowiązujących w przedszkolu w okresie trwania pandemii COVID – 19

1. Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do dostarczenia oświadczenia o stanie zdrowia dziecka po dłuższej nieobecności wychowanka w przedszkolu.
  2. Rodzice/opiekunowie powinni być zaopatrzeni w środki ochrony osobistej tj. rękawiczki i maseczki.
  3. Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do dezynfekcji dłoni przy wejściu do przedszkola lub założeniu rękawiczek ochronnych oraz do zakrywania ust i nosa podczas korzystania z wideodomofonu.

Apelujemy o odpowiedzialne zachowanie oraz stosowanie się do rekomendacji służb sanitarnych i profesjonalistów medycznych.

Z poważaniem,
Dyrektor, Nauczyciele oraz Pracownicy