Aktualności

Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych

02.02.2020

Dnia 29 stycznia przedszkolaki z grupy VIII w ramach Przeglądu Teatrzyków Przedszkolnych pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów, przedstawiły bajkę muzyczna pt. „Kot w butach”. Spektakl zaprezentowany został najmłodszym grupom z naszego przedszkola i zaproszonym gościom z pobliskiego żłobka przy ul. Wiolinowej. Na scenie powstało ciekawe widowisko muzyczne, a scenografia i kolorowe stroje uświetniły występ. Widownia z zaciekawieniem śledziła losy bajkowego kota i jego pana Barona Barabana oraz wspólnie z małymi aktorami śpiewała piosenki. Po zakończeniu spektaklu zaproszone dzieci z uśmiechem na twarzach opuściły przedszkole, a aktorzy byli dumni ze swoich artystycznych osiągnięć. 

Dnia 29 stycznia przedszkolaki z grupy VIII w ramach Przeglądu Teatrzyków Przedszkolnych pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów, przedstawiły bajkę muzyczna pt. „Kot w butach”. Spektakl zaprezentowany został najmłodszym grupom z naszego przedszkola i zaproszonym gościom z pobliskiego żłobka przy ul. Wiolinowej. Na scenie powstało ciekawe widowisko muzyczne, a scenografia i kolorowe stroje uświetniły występ. Widownia z zaciekawieniem śledziła losy bajkowego kota i jego pana Barona Barabana oraz wspólnie z małymi aktorami śpiewała piosenki. Po zakończeniu spektaklu zaproszone dzieci z uśmiechem na twarzach opuściły przedszkole, a aktorzy byli dumni ze swoich artystycznych osiągnięć. 

Najnowsze wpisy: