Aktualności

Pasowanie na Przedszkolaka- gr I i gr II

28.10.2019

Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka cieszy się każdego roku bardzo dużym zainteresowaniem ze strony rodziców, dzieci, a także naszym. Dzieci z grupy Żółwików i Kangurków chętnie zaśpiewały wesołe piosenki związane tematycznie z przedszkolem i pierwszymi dniami w przedszkolu. Przedszkolaki wspólnie recytowały wiersze o tym, że już są duże i mają trzy lata. Wspólne tańce i zabawy przy piosenkach pokazały, że dzieci radzą sobie z poruszaniem się w kole i prostymi układami tanecznymi. Maluszki złożyły uroczystą przysięgę przedszkolaka, zostały pasowane przez Panią Dyrektor i otrzymały pamiątkowe dyplomy od nauczycielek. Rodzice byli zachwyceni i dumni ze swoich pociech. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Wszystkim pasowanym przedszkolakom, życzymy uśmiechu i wiele radości na każdy dzień pobytu w przedszkolu.

Najnowsze wpisy: