Aktualności

Oferta Zespołu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dzieci w PPP 18

19.05.2021

Zespół Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka działający w PPP 18

zaprasza na DZIEŃ OTWARTY!

Spotkanie odbędzie się w formie zdalnej (Zoom) w dniu 27 maja (czwartek) o godzinie 12.00. Opowiemy Państwu o tym, jak wygląda nasza praca, jakie formy terapii oferujemy dzieciom i ich rodzicom, a także omówimy zasady naboru na zajęcia WWR w nowym roku szkolnym. Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się drogą e-mailową: achojecka@edu.um.warszawa.pl. W informacji zwrotnej otrzymają Państwo link do spotkania.

Zgłoszenie udziału dziecka w zajęciach wczesnego wspomagania rozwoju w PPP nr 18 będą przyjmowane telefonicznie lub osobiście w recepcji Poradni od dnia 1 do 15 czerwca 2021 roku. Dzieci zgłaszane po tym terminie będą wpisywane na listę rezerwową. Warunkiem koniecznym jest posiadanie przez dziecko (oryginału) opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju.

Najnowsze wpisy: