Aktualności

Mały artysta – galeria prac

26.02.2021

Witamy jak co miesiąc w Galerii Małego Artysty.  Jak wszyscy wiedzą, sztuka nie znosi nudy, dlatego też, w minionym miesiącu działaliśmy artystycznie poruszając wiele interesujących tematów. Nasze prace wspominają bardzo ważne święto – Dzień Babci i Dziadka – w tym obszarze nie zabrakło portretów naszych ukochanych Babć i Dziadków, bukietów róż oraz serc. Przedmiotem kolejnych naszych dzieł stały się: dom, zimowe zabawy i krajobrazy, walentynki. Kreatywnie podeszliśmy do kwestii balu karnawałowego – tutaj mogliśmy zaprojektować prawdziwie ekstrawaganckie stroje na bal. Następnie poruszaliśmy wątek zdrowia – już wszyscy wiemy jak dbać o piękny zdrowy uśmiech.  Kolejną dziedziną, którą zgłębiliśmy, jest praca architekta i architektura Europy. Podczas zajęć pt. „Znane i podziwiane”, zainspirowani perełkami sztuki architektonicznej stworzyliśmy własne projekty budowli. Kto wie, może za kilka lat będzie można podziwiać nasze dzieła na ulicach miast?

Najnowsze wpisy: