Ubezpieczenie

Warszawski Program NNW m.st.Warszawy do ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży – oferta na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!

Poniżej przedstawiamy propozycje dotyczące Warszawskiego Programu NNW dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Oferowane ubezpieczenie NNW jest ubezpieczeniem dobrowolnym, to rodzic/opiekun prawny dziecka decyduje, czy chce zawrzeć ubezpieczenie za pośrednictwem konsorcjum brokerskiego Marsh/Supra Brokers.

Wszelkie dodatkowe informacje dot. oferowanego ubezpieczenia znajdziecie Państwo na stronie www.nnw24.pl

Podstawowe informacje:

– ubezpieczenie chroni 24h na dobę na terenie całego świata
– ubezpieczenie obejmuje okres od 01/09/2020 do 31/08/2021 jeśli polisa zostanie wykupiona do końca października 2020
najwyższe sumy ubezpieczenia na rynku, a w ślad za tym najwyższe wypłaty odszkodowania za dane zdarzenie powodujące uszczerbek na zdrowiu.
– najszerszy zakres ubezpieczenia (odpowiedzialność Ubezpieczyciela za skręcenia, złamania, zwichnięcia, świadczenia bólowe, szpital w wyniku choroby oraz wiele innych w tym ryzyko Covid-19)
– możliwość wyboru wśród 4 wariantów (każdy ma „zaszyte” wyczynowe uprawianie sportu)
– 200% SU za zgon w wyniku wypadku komunikacyjnego
– 400% SU za zgon ubezpieczonego w wyniku wypadku na terenie placówki oświatowej.
– płatny pobyt w szpitalu zarówno w wyniku nieszczęśliwego wypadku jak i choroby, w tym również w wyniku zarażenia Covid-19!
zdecydowanie najwyższa ochrona ubezpieczeniowa również dla osób po poważnych wypadkach. Aż do 30% SU za zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji w związku z NW, oraz do 30% zwrotu za koszty nabycia przedmiotów ortopedycznych i rehabilitacyjnych .
– aż 6% SU w przypadku pogryzienia, ukąszenia itp. dające realną pomoc w najcięższych przypadkach jak np. pogryzienie małego dziecka przez psa (standard to tylko 1 %).
zwrot kosztów naprawy okularów.
Instrukcja wykupienia polisy dla dziecka NNW24:
– wchodzicie Państwo na stronę NNW24, wybieracie wariant polisy – 30, 50, 70 lub 120/zł rok
– klikacie niebieski przycisk Kup polisę,
– wypełniacie dane swoje (opiekuna) oraz dziecka,
– w polu PLACÓWKA – wybieracie Przedszkole nr 283,
– na zakończenie należy kliknąć PODSUMOWANIE i wybrać metodę płatności.

ULOTKA NNW UNIQA – SUPRA BROKERS 2020_2021

Folder informacyjny do pobrania