Aktualności

Góra Grosza

14.12.2020

Góra Grosza startuje w naszym przedszkolu!

Nasze przedszkole postanowiło również przyłączyć się do XXI akcji Góra Grosza organizowanej  przez Towarzystwo Nasz Dom . To niezwykła Góra w niezwykłych czasach, bo ten rok szkolny to duże wyzwanie dla nas wszystkich. Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji. Dlatego w  tym roku akcja trwa aż do 31 maja 2021 roku.

Zachęcamy do zbierania monet groszowych u siebie w domu. Kiedy już  będzie można je bezpiecznie przynieść do placówki, przedszkolaki będą mogły swoje grosze przesypać do grupowych skarbonek, które wystawimy w holu przedszkola.

Uzbierane grosze utworzą ogromna Górę Grosza, która pomoże dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji, nie mieszkających  z rodzicami. Dla niektórych  to wsparcie materialne, dla tych  z zaległościami w nauce – korepetycje. Dla innych – możliwość rozwijania talentu lub też dofinansowanie wychowanków na progu samodzielności. Dla całych rodzin możliwość otrzymania wsparcia w Ośrodkach Specjalistycznych „Port”.

Przyłączmy się i pomimo pandemii, zbierajmy grosze dla dzieciaków do naszych domowych skarbonek. Pamiętajmy, że jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie!

Zachęcamy do śledzenia i polubienia  profilu  Towarzystwa Nasz Dom na: Facebook: https://pl – pl.facebook.com/towarzystwonaszdom, 

Instagram: https://www.instagram.com/towarzystwonaszdom/

 

Najnowsze wpisy: