Aktualności

Dzień Przedszkolaka

23.09.2020

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jest świętem obchodzonym co roku, 20 września      i zostało ustanowione z inicjatywy Rzecznika Praw Dziecka – pana Marka Michalaka uchwałą Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej w dniu 14.09.2013 r. dla popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Nasi podopieczni z Przedszkola nr 283 w Warszawie obchodzili swoje święto w dniu 21 września. Mając na uwadze bezpieczeństwo przedszkolaków, każda z grup świętowała we własnej sali z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Uroczystość obfitowała w najróżniejsze atrakcje – zabawy muzyczno-ruchowe z wykorzystaniem chusty animacyjnej czy zabawy z piłkami lub balonami. Ponadto, dzieci z poszczególnych grup odśpiewały ulubione piosenki z repertuaru dziecięcego. Po zakończonej zabawie każdemu przedszkolakowi wręczono wspaniały medal, order czy też dyplom.

Drogie przedszkolaki! Mamy nadzieję, że dzisiejsze święto na długo zapadnie w waszej pamięci, a z okazji własnego święta, życzymy Wam drogie Dzieci, aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach!

Najnowsze wpisy: