Aktualności

Dzień Dziecka na Ursynowie

25.05.2021

Ursynowskie atrakcje na Dzień Dziecka!

W związku z poluzowaniem niektórych obostrzeń, po długiej przerwie Urząd Dzielnicy Ursynów rusza z atrakcjami dla najmłodszych! Oczywiście wszystkie wydarzenia odbędą się w reżimie sanitarnym.

Na początek zapraszamy do Dzielnicowego Ośrodka Kultury Ursynów (ul. Kajakowa 12b) na „Bajkę Improwizowaną nie tylko dla dzieci”. Spektakl odbędzie się 29 maja, o godz. 11.00. Bilety w cenie 15 zł dostępne będą na https://biletyna.pl/spektakl/Bajka-improwizowana-nie-tylko-dla-dzieci oraz w sekretariacie DOK Ursynów, w godz. 10.00-16.00.

W niedzielę, 30 maja zapraszamy na koncert z cyklu „Tam Gdzie Gra Muzyka”, do Domu Sztuki (ul. Wiolinowa 14). Przygotowaliśmy aż dwa muzyczno-taneczne przedstawienia „W gościach u muzykantów. Muzykanci ze wsi, muzykanci z miasta”, o godz. 15.00 i 17.00. Bezpłatne wejściówki będzie można odbierać w Domu Sztuki, w dniach 24-28 maja, w godzinach 11:00-17:00.

Poniedziałek, 31 maja to dzień modelarski. Przygotowaliśmy prezenty, czyli specjalne pakiety z modelami statków powietrznych i figurkami pilotów do samodzielnego montażu i pomalowania. To znakomity pomysł na wspólne spędzenie czasu dzieci i rodziców, których też zapraszamy do zabawy. Dla uczestników przygotowaliśmy film instruktażowy, który będzie dostępny na profilu https://www.facebook.com/kulturalny.ursynow/ oraz pod adresem http://ursynow.pl/dzien-dziecka-na-ursynowie-4/. Pakiety będzie można odbierać w Urzędzie Dzielnicy Ursynów, w godz. 11.00-16.00. Modele będą dostępne do wyczerpania zapasów. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W sam Dzień Dziecka, 1 czerwca, o godzinie 19:00 zapraszamy na PREMIERĘ on-line! Pokażemy dzieciom „Kosmokotka” – rymowaną bajkę o Kotku, który marzy, aby dostać się na Mleczną Drogę, żeby najeść się wreszcie i opić pysznym mleczkiem do woli. Na baśń filmową zapraszamy: https://www.facebook.com/kulturalny.ursynow/ oraz https://www.youtube.com/user/DzielnicaUrsynow.

A na zakończenie bardzo długiego Dnia Dziecka zapraszamy do Multikina! W czwartek, 2 maja, o godz. 18.00 odbędzie się pokaz animowanego filmu o pogoni za marzeniami „Co w duszy gra”. Bezpłatne wejściówki będzie można odebrać w Urzędzie Dzielnicy Ursynów, 1 czerwca, w godz. 16.30-19.00. Wejściówki będą dostępne do wyczerpania zapasów. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dostępne na profilu https://www.facebook.com/kulturalny.ursynow, https://www.facebook.com/kulturalny.ursynow/posts/295585475381627 oraz na stronie http://ursynow.pl/dzien-dziecka-na-ursynowie-4/.

 

Gorąco zapraszamy!

Najnowsze wpisy: