Dzień Dziecka – galeria zdjęć

09.06.2021

DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

1 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się wspólne świętowanie Dnia Dziecka. Był to wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, zabaw i niespodzianek.

Każda z grup uczestniczyła w zabawach integrujących przygotowanych przez Panie Nauczycielki. Zabawy połączone były z muzyką i tańcem.

W ogrodzie dla przedszkolaków zostały przygotowane zabawy sportowe, które dostarczyły dzieciom wiele emocji, radości i miłych wrażeń. Wszystko odbywało się w duchu zdrowej rywalizacji i gry fair play. Na zakończenie zmagań sportowych każde dziecko otrzymało medal „Mistrza Sportu”. Dla dzieci został przygotowany także pokaz Baniek Mydlanych, który wzbudził wiele emocji i radości.

Na zakończenie dnia wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki, które pozwolą rozwijać u nich zdolności artystyczne.

Udany Dzień Dziecka potwierdzają roześmiane buzie naszych Przedszkolaków