Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

02.02.2020

Dzień Babci i Dziadka to dzień szczególny – radosny dla wnucząt małych i dużych. Z tej okazji, jak co roku w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji tego Ważnego święta. W tych szczególnych dniach dzieci ze wszystkich grup zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Przedszkolaki przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny uświadomiły nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Na koniec każdego spotkania dzieci wręczyły swoim ukochanym gościom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!!!

 

Najnowsze wpisy: