Aktualności

Biuro Tropicieli Iluzji w Domu Sztuki

15.10.2018

12 października grupy 4, 5 i 6 latków wzięły udział w wyjątkowym spotkaniu teatralno-iluzjonistycznym prowadzonym przez „Biuro Tropicieli Iluzji”. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć przedstawienie teatralne podczas, którego Pan Konrad zaczarował wszystkie dzieci. Nasi milusińscy mieli możliwość przeżycia czegoś niezwykłego aktywnie uczestnicząc w przedstawieniu. Przedszkolaki uczyły się koncentracji uwagi, spostrzegawczości a odważni ochotnicy pomagali mistrzowi w jego pokazie. Drugim punktem programu były warsztaty prowadzone przez animatorki. W trakcie zajęć dzieci zanurzyły się w świecie magii i poznawały jak działają rekwizyty Iluzjonisty. Przez chwilę mogły zostać czarodziejami bajkowego świata co dostarczyło im sporo satysfakcji, wiele humoru i radości.

Najnowsze wpisy: