Aktualności

Bal karnawałowy

09.02.2021

Bal to dla przedszkolaków niezwykły czas, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W czwartek, 4 lutego w naszym przedszkolu już od rana było bardzo wesoło, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym. Wyjątkowo, w tym roku dzieci bawiły się w swoich salach, które były kolorowo i bajecznie przystrojone balonami i serpentynami. Przedszkolaki z dumą prezentowały przepiękne stroje. Pojawiły się księżniczki, policjanci, wróżki, niejeden batman oraz spiderman. Przy skocznej i rytmicznej muzyce, dzieci bawiły się w najlepsze. Z wielką ochotą brały udział w różnych konkursach. Na zakończenie odbył się słodki poczęstunek. Nauczyciele dołożyli wszelkich starań, aby w tym dniu na twarzach dzieci gościł tylko uśmiech i radość.

Najnowsze wpisy: