Aktualności

Akcja Charytatywna „Ciuchozaur”

19.04.2021

Drodzy Rodzice,

Czy macie dziecięce ubrania, które zalegają na dnie szafy?

Proponujemy, aby nakarmić Ciuchozaura i pomóc spełnić marzenia najmłodszych!

Dzieci szybko wyrastają ze swoich ubrań, wie o tym każdy rodzic. Teraz nie trzeba się martwić, co z nimi zrobić. Wystarczy przygotować ubrania, które zalegają w szafie i zamówić bezpłatnego kuriera, który odbierze paczkę (www.ubraniadooddania.pl). Można również odwiedzić salon Coccodrillo (Al. Komisji Edukacji Narodowej 53 U4 228947481 )i włożyć dary do pojemnika.

Czym można nakarmić Ciuchozaura?

Ciuchozaur odżywia się dziecięcymi ubraniami, akcesoriami i obuwiem wszystkich marek i firm, a następnie przemienia każdy 1 kg ciuchów na 1 zł dla Fundacji Mam Marzenie.

 

Uwaga!

Ciuchozaur poluje na ubranka do 31 grudnia 2021, a następnie zabiera się do spełniania dziecięcych marzeń.

Zależy nam, żeby wszystkie dzieci były dziećmi, mogły czerpać radość z każdego dnia i nigdy nie przestawały marzyć. Dlatego wspieramy Fundację Mam Marzenie, która najbardziej potrzebującym maluchom oraz ich rodzicom poz

wala choć na chwilę zapomnieć o codziennym cierpieniu, wnosząc do ich życia szczyptę radości oraz wolę walki z chorobą.

Zachęcamy, aby dołączyć do nas! Pozbyć się ciuchów, które zalegają w szafie i ubrać marzenia najmłodszych!

 

 

Najnowsze wpisy: