Aktualności

Wycieczka do Teatru Guliwer

21.12.2018

W środę przedszkolaki  z grup 4, 5, 6- latków wybrały się na wycieczkę  do Teatru Guliwer, aby  obejrzeć spektakl „Gwiazdka”. Aktorzy  zaprezentowali przedstawienie pełne śmiechu, muzyki i tańca,  podczas którego poznajemy  święta z zupełnie innej strony. W spektaklu  „Gwiazdka” poznajemy trzy przeplatające się ze sobą historie.  Zwariowana drużyna Mikołaja bawi się, pakując prezenty, i nie czekając na pierwszą gwiazdkę postanawiają  je wręczać, co prowadzi do pomyłek. Grupa przyjaciół marzy o wspaniałych prezentach  na święta. Samotna kobieta spędza czas  w  pustym mieszkaniu,  a pastuszkowie zmierzają do stajenki, by przywitać Dzieciątko. Wszystkim bohaterom  przewodzi tytułowa Gwiazdka, która pragnie, aby  napotkane osoby spotkało szczęście i ich marzenia się spełniły oraz aby zrozumiały, co tak naprawdę jest ważne w życiu.

Dzieciom bardzo podobało się przedstawienie , aktorzy nagrodzeni zostali długimi brawami.

Najnowsze wpisy: