Aktualności

WARSZAWA W KWIATACH I ZIELENI 35  EDYCJA KONKURSU

12.09.2018

Konkurs skupiony jest na estetycznym wymiarze ogrodnictwa, hodowli kwiatów, zaś jego głównym celem jest „upiększanie miasta poprzez kwiaty i zieleń”. Inicjatywa oparta jest o zasady ekologii, zdrowego trybu życia, integracji międzypokoleniowej. Wspiera aktywność lokalną mieszkańców i tworzy nowoczesną tożsamość Warszawy.

16 września 2018 r. odbyła się uroczysta gala w Amfiteatrze Sowińskiego podczas której nagrodzono 29 laureatów w 11 kategoriach.

Nasze przedszkole zostało Laureatem Nagrody Zarządu Głównego Towarzystwa Przyjaciół Warszawy w kategorii „Inne formy zieleni miejskiej”
„Warszawa w kwiatach i zieleni” to najpiękniejsza w Polsce akcja związana z ogrodnictwem i ekologią. Cieszymy się z sukcesu i dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie w tworzenie naszej małej zielonej Warszawy.

Najnowsze wpisy: