Aktualności

Spotkanie ze Strażą Miejską grup V-VIII

15.05.2019

Dnia 9.05.2019 r.  gościliśmy w naszym przedszkolu przedstawicieli Straży Miejskiej, którzy z wielką przyjemnością i zaangażowaniem opowiadali o swojej pracy. W spotkaniu wzięły udział dzieci pięcio i sześcioletnie. Prowadzący spotkanie pokazali wiele ciekawych atrybutów pracy strażnika miejskiego m.in. lizak, kajdanki. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć i dotknąć służbowego munduru. Jednak głównym celem spotkania było utrwalenie wiedzy przedszkolaków na temat obowiązujących zasad bezpieczeństwa na ulicy, w przedszkolu i w domu, a także wdrażanie u dzieci obowiązku ich przestrzegania. Na koniec spotkania dzieci podziękowały strażnikom i zaprosiły na kolejna wizytę. Przedszkolaki dostały kolorowanki utrwalające wiadomości z przeprowadzonej prelekcji.

Najnowsze wpisy: