Aktualności

Spotkanie z Mikołajem

17.12.2018

Dnia 12.12.2018 r. zawitali do naszego przedszkola aktorzy z przedstawieniem „Jakiż to święty rozdaje prezenty?”. Prowadzący opowiadali o bożonarodzeniowych zwyczajach z różnych stron świata i zabrali dzieci w pełną przygód podróż, przybliżając im postaci związane ze świętami – od biskupa z Mirry do współczesności. Przedszkolaki mogły poznać niektóre zwyczaje, muzykę, tańce, stroje z: Niemiec, Czech, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Rosji, Japonii, Słowacji czy Turcji. Była to podróż po różnych kulturach i tradycjach, pokazująca, że dzieci na całym świecie z utęsknieniem czekają na wizytę Mikołaja. Na zakończenie dzieci spotkały się z wyczekiwanym gościem, otrzymały prezenty i mogły sobie zrobić z nim pamiątkowe zdjęcia. To radosne i ciekawe spotkanie na długo pozostanie w  pamięci wszystkich przedszkolaków.

Najnowsze wpisy: