Aktualności

Przegląd Piosenki w Języku Angielskim

05.06.2019

W środę 5 czerwca 2019r. odbył się wewnątrzprzedszkolny Przegląd Piosenki w Języku Angielskim „Can You Count With Me?”. Głównym celem przeglądu było utrwalenie umiejętności przeliczania w języku obcym w zakresie 1-20. Dodatkowymi założeniami przedsięwzięcia były:
– prezentacja umiejętności wokalnych oraz językowych dzieci,
– motywowanie dzieci do nauki języka obcego poprzez zabawę,
– przezwyciężanie stresu i tremy związanych z publicznymi wystąpieniami,
– nauka zachowania się na scenie.
W uroczystości wzięło udział 8 grup. Przedszkolaki śpiewały piosenki, którym towarzyszyły elementy pokazu ruchowego. Każdy występ był starannie przygotowany dzięki charakterystycznym i kolorowym opaskom.
Na scenie wystąpili kolejno, mali artyści z grup:
I Dinozaury z piosenką One Potato, Two Potatoes
II Żółwiki z piosenką Five Little Ducks
IV Puszczyki z piosenką Seven Steps
III Misie z piosenką How Many Fingers?
VI Delfinki z piosenką Five Little Monkeys
V Żyrafy z piosenką The Counting Bananas
VIII Kangurki z piosenką Five Little Speckled Frogs
VII Ufoludki z piosenką The Ice Cream Song
Występy dostarczyły przedszkolakom mnóstwo radości oraz pozytywnych wrażeń. Poprzez zaangażowanie wychowawców grup oraz ciekawość poznawczą  przedszkolaków uroczystość z pewnością zostanie powtórzona w przyszłym roku!

Najnowsze wpisy: