Aktualności

Przedstawienie w Domu Kultury Imielin

24.10.2018

W dniu 19.10.2018r. pięciolatki z naszego przedszkola wybrały się na spektakl teatralny pt . „Kot w butach” do Domu Kultury Imielin przy ul. Dereniowej. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały wyjścia na przedstawienie. Po raz pierwszy podróżowały wspólnie miejskimi autobusami, co również wywołało wielki entuzjazm. Przedszkolaki uczestniczyły w przedstawieniu w ramach projektu Scena Edukacji Teatralnej Dzielnicy Ursynów. Spektakl odbył się na dużej scenie, dzieci miały okazję zobaczyć profesjonalnych aktorów, efektowną scenografię i kostiumy. Najwięcej emocji dostarczył czarodziej, który początkowo budził lęk wśród małej publiczności. Ostatecznie Kot w butach swoim sprytem pokonał czarnoksiężnika i ku uciesze wszystkich widzów przedstawienie zakończyło się szczęśliwie. Spektakl tak bardzo podobał się przedszkolakom, że planujemy już następne wizyty w Domu Kultury.

Najnowsze wpisy: