Aktualności

Pasowanie na Przedszkolaka

01.11.2018

​W środę oraz czwartek – 24 i 25 października najmłodsze dzieci z grupy I i II z Przedszkola nr 283 w Warszawie podczas uroczystego pasowania dołączyły do grona prawdziwych przedszkolaków. Była to pierwsza i jedna z ważniejszych uroczystości przedszkolnych, jaką przygotowują dzieci podczas całej kariery przedszkolnej. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas niespełna dwumiesięcznego pobytu w przedszkolu – śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze. Dla większości z nich był to pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Małym artystom bacznie przyglądali się rodzice, którym z twarzy nie znikały uśmiechy, a na ich policzkach pojawiały się łzy wzruszenia i radości. Ten dzień zapewne na długo pozostanie w ich pamięci.
Po prezentacji programu artystycznego pasowania dokonała dyrektor Grażyna Sajnóg. Za dotknięciem czarodziejskiego ołówka każde dziecko stało się pełnoprawnym przedszkolakiem. Radości i atrakcjom nie było końca. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom, książkę oraz prezent – niespodziankę.
Maluszkom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy! 🙂

Najnowsze wpisy: