Aktualności

Mała Orkiestra Dni Naszych „ Mix przebojów”

08.04.2019

Mała Orkiestra Dni Naszych!
Po raz kolejny mieliśmy okazję posłuchać brzmienia instrumentów na żywo.Spektakl muzyczny pt. „Mix przebojów” nawiązywał do zdrowego trybu życia, kultury osobistej, ekologii. To niezwykle ważne tematy. Sprawy trudne dla przedszkolaków zaprezentowane są w taki sposób, aby żaden maluch nie miał problemu ze zrozumieniem treści piosenek. W trakcie koncertu wszyscy byliśmy jedną drużyną, która bardzo aktywnie uczestniczyła. Wspólnie śpiewaliśmy, wyklaskiwaliśmy rytm utworów oraz ilustrowaliśmy muzykę ruchem. Koncerty „Małej Orkiestry Dni Naszych” to doskonała edukacja przez uśmiech, humor oraz zabawę, pozbawiona nudy. Zabawa była znakomita, już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania 🙂

Najnowsze wpisy: