Aktualności

Konkurs wiedzy o Warszawie gr VIII

06.12.2018

Relacja z konkursu wiedzy o Warszawie

We wtorek 4.12.2018r odbyła się IV edycja warszawskiego konkursu wiedzy o Warszawie. Organizatorem imprezy było Przedszkole nr 119 „W Zielonym Ogrodzie”. W sali Urzędu Dzielnicy Targówek zebrało się 128 dzieci z 63 przedszkoli z różnych dzielnic Warszawy. Nasze przedszkole reprezentowali Adam R. i Kacper W. z grupy VIII. Przedszkolaki były bardzo dobrze przygotowane, wykazały się znajomością pomników i budowli Warszawy. Z powodzeniem rozwiązały również zadania dydaktyczne. Konkurs uświetnił występ dzieci z Przedszkola nr 119, które pięknie zatańczyły Poloneza, wspólne odśpiewanie Hymnu Polski oraz zabawa przy piosence „Jesteśmy Polką i Polakiem”.

​Dzieci były dumne z zajęcia pierwszego miejsca, bardzo podobał im się udział w konkursie i możliwość sprawdzenia swoich wiadomości i umiejętności.

Najnowsze wpisy: