Aktualności

Konkurs taneczny „Tańczę, bo lubię” GR VII I GR VIII

05.12.2018

Dnia 30.11 2018 r. dzieci z grupy VII i VIII reprezentowały nasze przedszkole podczas IV Przeglądu Tanecznego – „Tańczę bo lubię” zorganizowanego przez Przedszkole nr 351 przy ul. Warchałowskiego 4 w Warszawie. W tegorocznej edycji udział wzięło aż 17 ursynowskich przedszkoli. Nasze przedszkolaki zaprezentowały przed licznie zgromadzoną widownią swoje umiejętności w kosmicznym tańcu do utworu „On the road”, do którego choreografię ułożyła p. Larisa Andrzejewska. Wielu wrażeń przedszkolakom dostarczył zarówno ich występ, jak i prezentacje rówieśników z innych przedszkoli. Z dużą przyjemnością i zaciekawieniem oglądały pokazy, taneczne ponieważ każdy z nich był oryginalny pod względem muzyki, stylu tanecznego i strojów. Choć nasze przedszkolaki długo czekały na swój występ to poradziły sobie znakomicie i otrzymały ogromne brawa od publiczności.
Dzieci wróciły do przedszkola pełne wrażeń z dyplomem uczestnictwa i książką dla grupy oraz drobnym upominkiem dla każdego z uczestników.

Gratulujemy wspaniałym tancerzom!!!

Najnowsze wpisy: