Święto Babci i Dziadka

Na dworze zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco. Powodem takiej atmosfery jest  obchodzony  w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach.

Tak też było w naszym przedszkolu, do którego licznie przybyli najukochańsi dziadkowie.

Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny. Mali artyści bardzo zaangażowali się w przygotowanie uroczystości. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami.

Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości.

Grupa

5 luty 2018