Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

25.01.2019

Dzień  Babci i Dziadka  to dzień szczególny – radosny dla wnucząt małych i dużych. Z tej okazji do przedszkola przybywają najbardziej wyczekiwani goście: najdroższe babcie  i najcudowniejsi dziadkowie. Ich wnuczęta we wszystkich grupach corocznie przygotowują z tej okazji programy artystyczne. Tak było i w tym roku… W wierszu, piosence czy tańcu przedszkolaki wyrażały swój szacunek i miłość płynącą z serca do swoich dziadków. Podkreślały ich wartość i ogromną rolę w życiu rodziny słowami piosenki: „babcia jest królową, a dziadek dziś jest królem”. Z tej okazji dzieci podarowały  najbliższym własnoręcznie wykonane prezenty. Z podziwem i  wzruszeniem dziadkowie oglądali występy swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami.

Najnowsze wpisy: